Lokman Hekim Ankara Seminerler


Op. Dr. Mesut TÜL'den Prostat Semineri ve Diyetisyen Naime AVİLETEN ile Asım BENDERLİOĞLU Ortaokulunda ‘Sağlıklı Beslenme’ Semineri ve Uzm. Dr. Muhammed Aziz SÜTBAŞ'tan Sincan'da İşitme Semineri

Op. Dr. Mesut TÜL'den Prostat Semineri

Lokman Hekim Ankara Hastanesi ve Sincan Belediyesi işbirliğinde seminerlerimiz devam ediyor. Üroloji uzmanı Op. Dr. Mesut TÜL, Sincan Güngörmüşler Konağı'nda katılımcılara 'Prostat' semineri verdi. Seminerde; prostat nedir, prostat hakkında bilinmesi gerekenler, nasıl korunmalı ve nelere dikkat etmeli konularında katılımcılara geniş bilgiler verdi. Seminere katılımcıların ilgisi yoğun oldu.

3QlQA5.jpg

Diyetisyen Naime AVİLETEN ile Asım BENDERLİOĞLU Ortaokulunda ‘Sağlıklı Beslenme’ Semineri

Lokman Hekim Ankara Hastanemizde görev yapan Diyetisyen Naime AVİLETEN eşliğinde Asım BENDERLİOĞLU Ortaokulu’nda ‘Sağlıklı Beslenme’ konulu bir seminer verdi. Diyetisyen Naime AVİLETEN öğrencilere beslenme önerileri, sağlıklı beslenme ve öğünler hakkında bilgiler verdi ve seminer sonunda katılımcı velilerin soruları da yanıt buldu.

jn06Id.jpg

Uzm. Dr. Muhammed Aziz SÜTBAŞ'tan Sincan'da İşitme Semineri

Lokman Hekim Ankara Hastanesi ve Sincan Belediyesi işbirliğinde seminerlerimize bir yenisi eklendi. Kulak Burun ve Boğaz Hastalıkları Uzmanı Uzm. Dr. Muhammed Aziz SÜTBAŞ, Sincan Güngörmüşler Konağı'nda katılımcılara 'İşitme' konulu seminer verdi. Seminerde; işitme sorunları, kulak çınlaması, kulağın bölümleri, işitme rahatsızlıkları hakkında bilinmesi gerekenler, nasıl korunmalı ve nelere dikkat etmeli konularında katılımcılara geniş bilgiler verdi. Seminere katılımcıların ilgisi yoğun oldu.
Şərhlər

Yüklənir...

Müəllif

Ortopediya və Travmatologiya və 33 daha çox

Əlaqədar Məqalələr