​KOREL THERMAL RESORT CLINIC & SPA - BİLGİLENDİRME


Afyonkarahisar – Kütahya Karayolu üzerinde 120.000 m² açık alan, 50.000 m² kapalı alanıyla tesisimiz; şehir merkezine 13 km, Zafer Havaalanına 45 km uzaklıkta yer almaktadır.


ODALAR:

PRESIDENT SUIT: 1 Adet

AİLE ODASI (Teras Suit) : 16 Adet

KING SUIT: 2 Adet

STANDART ODA : 251 Adet (15 NOSMOKING)

JUNIOR SUIT: 28 Adet

LARGE SUIT : 4 Adet

CORNER SUIT: 10 Adet

CONNECTION ROOMS : 12 Adet

ENGELLİ ODASI: 5 Adet

TOPLAM: 329 Adet


  • President Suit: 540 m² olan başkanlık suiti; 2 yatak odası, 2 oturma gruplu büyük salon, 1 çalışma odası, 1 yemek odası ve 1 mutfaktan oluşmaktadır. Her odada plazma TV ve jakuzili banyo bulunmaktadır. Ayrıca merkezi klima, minibar (ücretli), internet, saç kurutma makinesi, kasa ve banyolarda telefon bulunmaktadır.
  • King Suit: 111 m² olan kral daireleri; 2 yatak odası, 1 salondan ve 1 balkondan oluşmaktadır. Banyoda küvet (jakuzili), plazma TV, merkezi klima, minibar (ücretli), internet, saç kurutma makinesi, kasa ve banyolarda telefon bulunmaktadır.
  • Küçük Large Suit: 70 m² olan large suit; 1 odadan oluşmakta olup, yatak odası ve jakuzili banyo bulunmaktadır. Tamamında merkezi klima,TV, minibar (ücretli), internet, saç kurutma makinesi, kasa ve banyolarda telefon bulunmaktadır.Zemin halı kaplıdır.
  • Büyük Large Suit: 120 m² olan large suit; 2 yatak odası ve oturma odasından oluşmaktadır. Odalarda TV, banyolarda küvet (jakuzili), merkezi klima, minibar (ücretli), wireless internet, saç kurutma makinesi, kasa ve banyolarda telefon bulunmaktadır.Zemin halı kaplıdır.
  • Junior Suit: 59 m² olan junior suit odaların tamamı havuz manzaralıdır. İki ayrı odadan oluşmaktadır ve ara kapı olup tamamında merkezi klima, TV, minibar (ücretli), wireless internet, banyolarda küvet (jakuzili), saç kurutma makinesi, kasa ve banyolarda telefon bulunmakta olup zemin halı kaplıdır. Yatak odası ve oturma bölümünden oluşur.Zemin halı kaplıdır.
  • Corner Suit: 45 m² olan corner suit odaların tamamı havuz manzaralıdır. Yatak ve oturma bölümünden oluşup, merkezi klima , TV, minibar (ücretli), wireless internet, banyolarda küvet (jakuzili), saç kurutma makinesi, kasa ve banyolarda telefon bulunmakta olup, zemin halı kaplıdır.
  • Standart Oda: 28 m² olan standart odaların; 118 adet havuz manzaralı, 147 adet yol manzaralı olup odalarımızın tamamında merkezi klima,TV, minibar (ücretli), wireless internet, saç kurutma makinesi, kasa ve banyolarda telefon olup zemin halı kaplıdır.

  • Aile Odası (Teras Suit): 52 m² olan aile odaları; 8 er adet havuz ve yol manzaralıdır. İki ayrı odadan oluşmaktadır ve ara kapılı olup tamamında merkezi klima,TV, minibar (ücretli), wireless internet, saç kurutma makinesi, kasa bulunmakta olup zemin halı kaplıdır.Not: Bir oda frenchbed, diğer oda iki tek kişilik yataktan oluşur.

Açıklama: Engelli odaların banyoları özel olarak dizayn edilmiş olup, standart odalarla aynı özelliklere sahiptir.

PANSİYON DURUMU: Oda-Kahvaltı (BB), Yarım Pansiyon (HB) ve Tam Pansiyon (FB) hizmet vermekte olan tesisimizde; açık büfe sabah kahvaltısı ve akşam yemeği, rezervasyonlu A’la Carte Restaurant (ücretli), Kırevi (ücretli, kışın kuzinede kestane-patates, yazın gözleme) bulunmaktadır.

TESİS:

İki adet açık yüzme havuzu (1 adet bayanlara özel, 1 adet bay-bayan birlikte kullanılan aile havuzu), 4 adet kapalı yüzme havuzu, 4 adet termal havuz, çocuk havuzu, su kaydırakları, 1 Ana Restaurant, 1 A’la Carte Restaurant, 5 bar (Pool bar, Lobby bar, Vitamin bar, Orient cafe, Yakut bar), seminer, ziyafet ve konferans salonları, oyun salonları (satranç, tavla, kart oyunları, masa tenisi, bilardo, bowling salonu) Mini Club, SPA Merkezi (aromaterapi, masajlar, Türk hamamı, kese-sabun, sauna, buhar odası, cilt bakım üniteleri, ozon sauna, bitki banyoları…) bay bayan kuaför salonu, otopark, fotoğrafçı, çamaşırhane, oda servisi, animasyon, canlı müzik, fitness center, pilates, kütüphane, mağazalar ile hizmet vermektedir.

***Tesise evcil hayvan kabul edilmemekte ve alkollü içecek servisi yapılmamaktadır.***


OTOPARK : AÇIK/ÜCRETSİZ

TÜRK HAMAMI : ÜCRETSİZ

SAUNA : ÜCRETSİZ

FITNESS CENTER : ÜCRETSİZ

TERMAL HAVUZLAR : ÜCRETSİZ

KÜTÜPHANE : ÜCRETSİZ

SAFE (KASA) : ÜCRETSİZ

LİG TV MAÇ SERVİSİ : ÜCRETSİZ

MINI CLUB (0-12 yaş) : ÜCRETSİZ

MASA TENİSİ :ÜCRETSİZ

DOKTOR : ÜCRETLİ

MASAJ vb. : ÜCRETLİ

BİLARDO : ÜCRETLİ

PLAY STATION : ÜCRETLİ

KURU TEMİZLEME : ÜCRETLİ

ÇAMAŞIRHANE : ÜCRETLİ

BOWLING : ÜCRETLİ

İNTERNET CAFE :ÜCRETLİ


HAVUZLAR:

Büyük Kapalı (Karma) Havuz : 300 m² - 140 cm derinlik

Karma Açık Havuz : 312 m² - 140 cm derinlik

Karma Kaydıraklı Havuz : 101 m² - 110 cm derinlik

Bayanlar Kapalı Kaydıraklı Havuz: 44 m² - 140 cm derinlik

Bayanlar Kapalı Havuz : 144 m² - 140cm derinlik – 105 m² - 140 cm derinlik

Bayanlar Açık Havuz : 123 m² - 140 cm derinlik

Bayanlar Termal Havuz : 55 m² - 140 cm derinlik

Erkekler Kapalı Havuz : 144 m² - 140 cm derinlik

Erkekler Termal Havuz : 55 m² - 140 cm derinlik

Bayanlar Jakuzi : 36 m² - 110 cm derinlik

Bayanlar Çocuk Havuzu : 12 m² - 50 cm derinlik


Şərhlər

Yüklənir...

Müəllif

Fizioterapiya / Reabilitasiya və 2 daha çox

Əlaqədar Məqalələr