Havuzlar


​Budanlife Termal Spa merkezimizde; Tüm misafirlerimizin eğlenerek kullanabileceği 140 cm derinliğinde, iki farklı zevki tadacağınız aqua su kaydıraklı, 1000m2 alana sahip yarı açık olimpik yüzme havuzumuz, açık ve kapalı dinlenme alanlarımız bulunmaktadır. Yüzme havuzlarımız 29-31 derecedir.

Budanlife'da Yüzmek Çok Zevkli Kokusuz ve Sağlıklı

Tüm yüzme havuzlarımızda klorsuz dezenfeksiyon sağlıyoruz.!!! Son teknoloji ile donatılmış havuz makine dairelerimizde elektronik cihazlarla; oksijenlendirici olarak hidrojenperoksit (H2O2) ve güçlü oligodinamik ve katalitik etkisiyle gümüş (Ag+) stabilizatörlerle bir araya getirilerek dezenfeksiyon sağlanır. İlgili ürünlerin ve sistem maliyetleri yüksektir. Hiç bir maliyet insan sağlığından daha önemli değildir.

Kalite Ayrıntılarda Gizlidir.

Havuzlarımızdaki teknoloji, bir çok kişinin aynı anda kullandığı esnada oluşan, bütün patojenik bakterileri, amip, biyofilm, fungi, küf, virüs, v.b. mikrop organizmalarını ortadan kaldırır. giyilen mayolarda solma renk değişimi yapmaz.

Hidrojen ve Gümüş Peroksit İle Dezenfekte

Eksiksiz hijyen, Uzun süren etki, Kontaminasyon tekrarını engelleme, Bakteri direncini tamamen bitirir, Karsinojenik ve mutajenik etkisi yoktur, Zehirsizdir, Klor gibi renk ve koku değişimine neden olmaz, 0°C - 95°C su sıcaklığında etkindir, Doz aşımı tehlikesi yoktur, Havuzdan sonra bile duş gerektirmez, Havuzlarımızdan atılan atık sular bile çevreye zarar vermez, Hiçbir kimyasalla kimyasal kombinasyon oluşturmaz, Bütün ürünlerimiz ve ekipmanlarımız, ISO 9001, ISO 9002 standartlarına uygundur ve Dünya çapında hepsi patentlidir.

x1e4Ta.jpg


Şərhlər

Yüklənir...

Müəllif

Əlaqədar Məqalələr